fbpx

Dubai ve Umman Cruise Turları

Dubai ve Umman cruise turları, parıldayan gökdelenlerin fütüristik manzaraları ile çölün büyüsü arasında Arap dünyasının güzelliğini keşfetmenizi sağlıyor. Dünyanın en yüksek gökdelenleri, görkemli camiler, yıldızlı ultra lüks oteller, Guinness Rekorlar Kitabı’na giren tema parkları ve daha fazlası Dubai’ye olan yolculuğunuz sırasında göreceğiniz muazzam güzellikler arasında yer alıyor. Dubai ve Umman gemi turları sırasında yalnızca bu iki bölge değil; daha pek çok büyüleyici destinasyon sizleri bekliyor.

Abu Dabi, BAE

Abu Dabi, kum üzerinde bir mucizedir. Birleşik Arap Emirlikleri’nin başkentinin büyülü cazibesini ve hazinelerini keşfetmek için Abu Dabi’yi gezin. Miras Köyü’nü ziyaret edin, dünyanın en güzellerinden biri olan Şeyh Zayed Ulu Camii’ne uğrayın ve Yas Adası’nın büyüleyici cazibe merkezlerinin tadını çıkararak bölgenin tarihini yakından tanıyın.

Dubai, BAE

Büyüyü deneyimlemek ve lüksün dünya başkentlerinden biri olarak bilinen bu muhteşem şehrin manzaralarını keşfetmek için Dubai’yi deneyimleyin. Dünyanın en yüksek binası olan Dubai Limanı’ndan Burj Khalifa’ya gidin, Hotel Burj Al Arab’ın ihtişamını hayranlıkla izleyin ve güzelliği ile hayal gücünüze meydan okuyacak insan yapımı bir takımada olan Palm Jumeirah’ı ziyaret edin.

Muscat, Umman

Costa Persia’ya, eski Pers topraklarına giden bir durak olan Umman, zamansız bir ülke olmaya devam ediyor. Çağdaş ve antik dokuyu bir arada yaşatan Umman, özel morfolojik özellikleri nedeniyle Arabistan’ın Norveç’i olarak adlandırılıyor. Muscat, Nizwa pazarı ve Bait-al-Zubair Umman Müzesi, Al Alam Kraliyet Sarayı ve Al Jalali Kalesi gibi noktaları ziyaret edin. Umman’a yapılan yolculuk, insanı hayallerin ve efsanelerin büyüleyiciliğinin birleştiği olağanüstü güzel yerlere götürüyor. Muscat’ın görkemli ve ışıltılı Kraliyet Operası’nı ziyaret edebilir, Sultan Qaboos Ulu Camii’nin modern mimarisini gözlemleyebilir, Bait Al Zubair Müzesi’nde Umman geleneklerini öğrenebilir ve Muscat’ın tarihi merkezini keşfedebilirsiniz.

Eski geleneklerin modern hayat içinde süregeldiği yerlere doğru yapacağınız yolculuk ile geçmişle geleceğin harmanına tanık olun ve doğanın sunduğu güzelliklere odaklanın. Dubai ve Umman cruise turları ile unutamaycağınız bir tatil planlamak için gemi turlarına şimdi göz atın.