fbpx

Beyaz Geceler Cruise Turu

St. Petersburg – Rusya

St.Petersburg’u ziyaret etmek için en iyi zamanlardan biri, güneşin asla batmadığı ve şehrin festivaller ve konserlerle canlandığı Beyaz Geceler’de! Bir Rusya cruise turu, bu büyülü zamanı deneyimlemek için harika bir yol. Volga Nehri üzerinden St.Petersburg’dan Moskova’ya doğru giden, olağanüstü Beyaz Geceler cruise yolculuğu, gerçek Rusya’yı daha önce hiç olmadığı kadar gözler önüne seriyor.

Bir coğrafi yolculuktan daha fazlasını ifade eden Volga Nehri gezisi, aynı zamanda Rusya’nın zengin ve büyüleyici tarihine doğru bir yolculuğa işaret ediyor. Avrupa’nın en uzun ve en büyük nehri Volga, tabiatın insanlığa muhteşem bir hediyesi olmakla birlikte tarihin en önemli süreçlerine tanıklık etmiş bir nehir olmasıyla da önem kazanıyor. Modern Rusya’yı, ilgi çekici tarihi bağlamında görmek için eşsiz bir fırsat sunan Volga Beyaz Geceler cruise turu, sizi unutulmaz anılar biriktirmeye davet ediyor.

Bir Rus Rüyası: Beyaz Geceler

St.Petersburg, mayıstan temmuza kadar, yaklaşık 80 gün boyunca Beyaz Geceleri deneyimliyor. Geç gün batımlarının ve erken gün doğumlarının tadını doya doya çıkaracağınız Beyaz Geceler gemi turu sırasında gece byounca süren alacakaranlığa şahit olacaksınız. Rusya’yı ziyaret etmek isteyen gezginlerin ekstra gün ışığından faydalanmalarını sağlamak için yılın en popüler zamanlarından biri olan Beyaz Geceler zamanını siz de deneyimleyebilir, aynı zamanda Rusya’nın en popüler tarihi ve kültürel duraklarını ziyaret edebilirsiniz.

Beyaz Geceleri Cruise Turunda Yapmanız Gerekenler

  • Saray Köprüsü’nü görmek için gece yarısı gezisine çıkın ve bir düzineden fazla ışıklı asma köprüye şahit olun.
  • Votka tadımı için Rus Votka Müzesi’ni ziyaret edin, ardından şehirde bir akşam kanal gezisi yapın.
  • Nehir üzerinde ilerlerken Hermitage Müzesi’ne ev sahipliği yapan Yusupov Sarayı, Anichkov Sarayı, St. Isaac’s Katedrali ve ünlü Kış Sarayı’nın manzarasının tadını çıkarın.
  • Şehrin tarihi ve mimarisi hakkında bilgi edinmek için bir sanat tarihçisi tur rehberi ile St. Petersburg gezisine katılın ya da deneyiminizi bir şehir turu ile eşleştirin.
  • St. Petersburg cruise turu boyunca unutulmaz anılar yaratın, yeni arkadaşlarla tanışın ve Moskova ve St.Petersburg arasındaki güzel Volga Nehri boyunca gezerken gördüklerinize hayran kalın.
  • Üstün eğlencenin, leziz Rus ve Avrupa yemeklerinin ve harika bir ekip ile yolculuk yapmanın tadını çıkarın.
  • Şehri bir gecede yürüyerek keşfetmek isteyorsanız ışık ayarından ve yaz sıcaklığından yararlanın.

St. Petersburg’da Moskova’ya doğru ilerleyen Beyaz Geceler gemi turu, unutulmaz bir seyir güzergahı üzerinde Volga Nehri boyunca hafifçe yelken açarak bu Rus mücevherlerini ziyaret etmek için eşsiz bir fırsat sunuyor. Siz de Rusya’da gerçekleşen bu harika doğa olayına tanıklık etmek için yerinizi ayırtın, aynı zamanda Rusya’nın en önemli kültürel yerlerinden bazılarına tercihli erişimin keyfini çıkarın.